اخبار

 


تیتر تیتر


متن روی بنر تست متن روی بنر تست

متن روی بنر تست متن روی بنر تست متن روی بنر تست


سر تیتر


تیتر اول

تیتر دوم


متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست متن بدون معنی تست 

همراهان ما

متن اختیاری زیر عنوان برای توضیح بیشتر در مورد این بلاک


تیتر تست


تیتر تست دوم متن بی معنی تیتر تست دوم متن بی معنی تیتر تست دوم متن بی معنی تیتر تست دوم متن بی معنی 


نمایش همه

فصلنامه کاشی و سرامیک به عنوان اولین نشریه تخصصی و دو زبانۀ صنعت کاشی و سرامیک با محوریت پژوهش، فناوری، مدیریت، بازار و اخبار می باشد، که با بیش از سه دهه سابقه در حال انتشار می باشد، این نشریه در هر شماره آخرین اخبار صنعت در ایران و جهان و مقالات روز دنیای سرامیک و ... را منعکس می کند و به عنوان یک پل ارتباطی بین تامین کنندگان، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد.
فصلنامه کاشی و سرامیک در حوزه های لجستیک، انبارداری، زنجیره تامین، تکنولوژی و تولید، ساخت و ساز و معماری و بررسی بازارهای هدف در بخشهای مرتبط با صنعت با استفاده از کادری تجربه به تامین محتوا پرداخته و امید این است که بتواند گامی در جهت اعتلای صنعت سرامیک کشور بردارد.
این نشریه تخصصی علاوه بر دست اندرکاران صنعت سرامیک در داخل کشور، مابین برخی شرکت های برتر ایتالیا، اسپانیا، ترکیه، هند، چین، عراق و.... در خارج از کشور و سفارتخانه های ذیربط و مهندسین مشاور و پیمانکاران ساختمانی نیز توزیع می شود.
علاوه بر توزیع نسخه فیزیکی، نسخه دیجیتال آن برای دست اندرکاران فعال صنعت سرامیک ارسال می شود، همچنین آخرین اخبار و اطلاعات روز صنعت سرامیک کشور و جهان به صورت روزانه از طریق وب سایت و یا صفحه رسمی اینستاگرام این نشریه منتشر می گردد.